Hİzmetlerimiz

SİNEMA FİLMLERİ

Lion Cast Yapım Oyunculuk başvurusu yaparak sinema filmlerinde oynama şansına sahip olabilirsiniz.Sinema oyuncusu olmak isteyen bir çok kişi oyuncu olmak için gerekli olan fiziksel özelliklere sahip olmadığını düşünür. Oysa bir sinema filminde yüzlerce insan rol alır ve çok farklı karakterlere ihtiyaç vardır. Sizde  Oyuncu olmak istiyorum ne yapmam lazım diyorsanız Lion Cast Yapım başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Profesyonel ekibimiz sizi fiziksel özelliklerinize uygun bir sinema filmine yönlendirerek oyuncu olma ve sinema filminde oynama hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

DİZİ FİLMLER

Dizilerde oynamak isteyen birçok aday Lion Cast Yapım Oyunculuk başvurusu yaparak bu  hayallerine kavuştu. Eğer dizi oyunculuğu konusunda yeteneğiniz varsa ve görev aldığınız dizi film projelerinde kendinizi gösterebilirseniz dizilerin devamlı aranan yüzü olursunuz. Dizi filmlerin en önemli özelliği yeni yüzlere ihtiyaç duyulmasıdır. Sürekli olarak dizilere oyuncu aranıyor olması oyunculuk hayali kuranlara bir fırsat sunmaktadır.Tecrübeli olun veya olmayın biraz da olsa oyunculuk yeteneğiniz varsa mutlaka dizi oyuncusu olmak için sitemizde bulunan başvuru formunu doldurun dizi oyuncusu olma fırsatını kaçırmayın.

REKLAM FİLMLERİ

Lion Cast Yapim  olarak Reklam oyuncu başvurusu alarak bu alanda ilerlemek isteyen oyunculara fırsat sunuyor.Oyuncu olmak isteyen bir kişi reklam filmlerinde oynamak suretiyle işe başlamakta ve daha sonra sinema veya dizi film projelerine geçiş yapabilmektedir.Bunun için reklam yüzü başvurusu ile bir başlangıç yapmanız gerekir. Beni seçmezler diye düşünme reklam ve oyuncu başvurusu yap olacakları gör. Reklam oyuculuğu ücretleri sinema filmleri kadar yüksek olmasa da kendinizi göstermek ve oyunculuk yeteneklerinizi sergilemek adına reklam filmlerinde oynamak iyi bir fırsattır.

KATOLOG ÇEKİMLERİ

Lion Cast Yapım firmamıza oyunculuk veya reklam başvurusu yapan erkek,bayan veya çocuk, bir çok kişiye katalog çekimi için manken aranıyor projede yer almak ister misin şeklinde sorduğumuzda, genellikle çekimser davranabiliyor. Çünkü Katalog çekimi ile ilgili yanlış veya eksik bilgi olduğunu görüyoruz. Katalog çekimleri yapan ajanslar arasında Lion  Cast Yapım  olarak oldukça tecrübeliyiz. Katalog çekimleri profesyonel mankenlik yapmak isteyenler için yeteneklerini sergileme fırsatı sunan bir projedir.

FUAR HOSTESLİĞİ

Fuar Hostesliği başta araba fuarları olmak üzere farklı sektörlere ait fuarlarda ürün tanıtımı yapmak, ziyaretçileri karşılamak, ikramda bulunmak vb. işleri yapmak üzere Fuar Hostesliği ajansları tarafından verilen işlerdir. Ajansımıza Fuar Hostesi iş başvurusu yapabilirsiniz. Fuar Hostesliği konusunda deneyiminiz olmasa da kısa bir eğitimle Fuar Hostesi olarak çalışmak mümkündür. Fuar Hostesliği ücretleri işin cinsine ve süresine göre değişmektedir. Fuar Hostesliği yapanlar veya Stand Hostesliği yapanlar günlük ücret alır. Fuar Hostesliği günlük ücret miktarı yine işe göre farklılık arzetmektedir.

ÇOCUK OYUNCU

Eğer çocuğunuzun, çocuk oyuncu olup,  çocuk reklamlarında oynamasını istiyorsanız  Lion Cast Yapım online oyunculuk başvuru formunu doldurarak çocuk oyuncu başvurusu yapabilirsiniz. Çocuk ajanslarına başvuru formu doldururken mutlaka ebeveyn adı soyadı ve iletişim bilgileri yazılmalıdır. ( 0-18 yaş grubu ebeveynler boşanmış ise velayet sahibi ebeveyn tarafından başvuru yapılmalıdır). Bunun yanı sıra bebek arayan reklam ajanslarına aranan şartlara uygun bebeğiniz varsa  reklam başvurusu yaparak bebeğinizin Çocuk oyuncu veya Bebek oyuncu olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece çocuğunuz bebek arayan reklam ajanslarında bebek reklam yüzü olarak şov dünyasına adım atmış olacaktır.

Whatsapp Destek

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?