Hangi Alanlara Başvuru Yapabilirsiniz?

Lion Cast Yapım Manken/Model, Cast ve Oyuncu, Tanıtım-Etkinlik alanlarında hizmet vermektedir.

- Başvuru yaparken bu alanlardan hernangi biri veya tümü için kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Manken Ajansı:
Defile ve moda katalog çekimleri gibi alanlarda çalışabilecek manken ve fotomodel adayları için gerekli kriterler; 

Manken Başvuruları için bayanlarda en az 1.70 m, erkeklerde en az 1,80 m boya sahip olmak,Fotomodel Başvuruları için boy konusu çok önemli olmamakla birlikte, fotojenik bir yüze sahip olmak çok önemlidir.


Cast ve Oyuncu Ajansı:
Reklam, dizi veya sinema filmi gibi yapımlarda görev alabilecek cast için herhangi bir boy/kilo sınırlandırması bulunmamaktadır. Genellikle fotojenik bir yüz ve anlaşılır bir diksiyon yeterli olacaktır. Profesyonel roller için ise bu konuda kabul edilir kurumlardan eğitim almış veya alıyor olmak çok önemlidir. Ajansımız, eğitim almak isteyen adaylar için doğru okul ve eğitim kurumlarına yönlendirme yapmaktadır.


Tanıtım-Etkinlik Ajansı:
Genel olarak öğrencilerin çalışmayı tercih ettiği bu alanda, fuar, saha aktivitesi v.b. etkinliklerde çalışma yapan firmaların ürün veya marka tanıtımları yapılmaktadır. Tanıtım aktivitelerine katılarak hem boş vakitlerinizi değerlendirmiş, hem ek bir gelir elde etmiş, hem de okulunuz bittiğinde çalışmak istediğiniz alanlarla ilgili birçok firma ve yetkilileri ile tanışma imkanı bulmuş olacaksınız.

Tümünü Görüntüle

Whatsapp Destek

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?