Geleceğin yüzleriyle çalışıyoruz

hakkimizda

Lion Cast & Yapım
2016'dan beri

Cast & Yapım

model,manken,figüran

Misyonumuz

Lion Yapım & Cast olarak, Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana, uzun yıllardan beri medya sektörüne birçok manken, model, oyuncu ve sunucu kazandırmış olup her geçen gün yeni yüzler kazandırmaya devam ediyoruz...

Vizyonumuz

Lion Yapım & Cast olarak olarak amacımız Türkiye sektörüne, farklı çizgimizle ve Yaratıcı ruhumuzla lider bir kurum olarak damga vurmak, Firma olarak yaptığımız göz alıcı defilelerle ve kaliteli hizmet anlayışımızla mankenlik sektöründe bir marka olmak , Özverili ve yaratıcı çalışanlarımızla sektörde daha fazla kitleye ulaşmak ve ufkumuzu daha da genişletmektir.

Hakkımızda

Ajansımız 8 yıldan bu yana Sırbistan, İtalya’da hizmet veren ve 2019'dan itibaren Bursa'da LİON CAST - YAPIM & LİON EĞİTİM ATÖLYESİ & LİON AKADEMİ & LİON ORGANİZASYON olarak Bursa’da Faaliyetlerine başlamış profesyonel bir firmadır. Sinema, dizi, reklam, manken, model, katalog, defileler ve organizasyonlar ile hizmet vermektedir. Lion Cast Yapım Lion Eğitim Atölyesi olarak diğer ajanslardan kılmış olduğumuz farklılığımız Avrupa disiplinin yanı sıra Türkiye’nin her ilinde 0’dan 80 yaşa kadar bay, bayan ve çocuk fark etmeksizin 5.500 kadar yeni yüzlerin şirketimiz bünyesinde Türkiye’nin neresinde olursa olsun yardımcı oyuncu, host, hostes, çocuk oyuncu ve ayrıca kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz öğrencilerimizle sinema, tiyatro ve dizi çekimleri için profesyonel casting hizmeti veriyoruz. Yerli ve yabancı sanatçılarımız ile birlikte Türkiye genelinde organizasyonlar düzenlemekteyiz.